1999 yılında Sapan Saat olarak kurulan, ardından 2006 yılında Sapphire Saatçilik adıyla Florya, Flyinn Alışveriş Merkezi’nde hizmet veren markamız, 2013 yılında lüks saat zinciri Greenwich’i de bünyesine dahil ederek, İstanbul’da Zorlu Center ve Flyinn Alışveriş Merkezi’nde, Ankara’da ise Armada Alışveriş Merkezi’nde lüksü ve yüksek kaliteyi deneyimlemek isteyen herkese VIP hizmet vermektedir.

Dünyanın en iyi ve en prestijli saatlerinden biri olan, “Saat yapımı bilim ve tarihin birleştiği bir sanattır” diyen Franck Muller ile hikayesine başlayan Greenwich, aynı zamanda bu lüks saat markasının Türkiye distribütörlüğünü yapan tek mağaza olmanın gururunu yaşamaktadır. Perrelet ve Louis Erard gibi özel saat koleksiyonları da Türkiye pazarına dahil eden markamız, yüksek kalitesiyle saat tutkusundan asla vazgeçmeyenlerin daima yanındadır.

Nesiller boyu usta zanaatkarların elinden çıkan özel koleksiyonlarla zamanın ötesinde bir deneyime tanıklık edeceğiniz mağazamızda, siz değerli konuklarımıza dünyanın en lüks saat ve aksesuar markalarını tek bir çatı altında deneyimleyebileceğiniz Multi Brand bir hizmet sunmaktan onur duyuyoruz.

Mağazamız çatısı altında bulunan, sınırlı sayıda üretilen ve geleneksellikle harmanlanan yenilikçi saatlerimiz, mükemmellik arayışını ve daha özgür bir yaratıcılığı ifade eder. Bu sebeple biz zamanın değerini iyi biliyoruz, sizi de bu deneyimi yaşamaya davet ediyoruz…

Markalar
Lüks Saat Mağazası

Franck Muller, Perrelet, Louis Erard, Brequet ve IWC gibi yüksek kalite standartlarına sahip prestijli markaların tasarımlarına ev sahipliği yapan Greenwich, size zamanın nabzını tutmayı vadediyor.

Dünyanın önde gelen lüks saat ve aksesuar markalarını tek bir çatı altında toplayan mağazamızda, birbirinden değerli zanaatkarların elinden çıkan tasarımları incelerken, VIP hizmetin tadını çıkarıp, kendinizi zamanın akışına bırakın.

Greenwich ile önce kendinizi sonra sevdiklerinizi şımartın…

  Ürün fiyat ve detaylı bilgi talebi
   Detaylı bilgi için lütfen formu doldurunuz.

   Model Kodu

   Ad Soyadınız
   Telefon Numaranız
   E-posta Adresiniz
  Greenwich Blog