Hublot Erkek Saat Modelleri

Hublot Saatlerini Mağazamızda İnceleyin

Dünyanın önde gelen lüks saat ve aksesuar markalarını tek bir çatı altında toplayan mağazamızda, birbirinden değerli zanaatkarların elinden çıkan tasarımları incelerken, VIP hizmetin tadını çıkarıp, kendinizi zamanın akışına bırakın.

hublot-lvmh-watch-week-2021-novelties-kapak

Hublot: Füzyon Sanatının Lideri

Futbolda sponsorluk yapan ilk lüks saat markası olan Hublot, ürettiği harika mekanizmalı saatlerle farklı tasarımlara imza atmış ve büyük beğeni toplamıştır. Hublot modellerini dilerseniz web sitemizden dilerseniz de mağazalarımızdan inceleyebilirsiniz.

Tüm teknik servis ve aksesuar ihtiyaçlarınız için de bizi arayabilirsiniz: 0532 202 93 50

Hublot Saatleri Hakkında

Hublot, 1980 yılında İsviçre’nin Nyon kentinde Carlo Crocco tarafından kurulan bir İsviçre saat markasıdır. Kalitesi ve tasarımlarıyla dünyaca ünlü bir saat markası haline gelen Hublot, kurulduğu günden bu yana alanında büyük başarılar elde ederek, ürettiği harika mekanizmalı saatlerle farklı tasarımlara imza atmış ve büyük beğeni toplamıştır.

Füzyon sanatının lideri olan marka, tasarımlarında pek çok farklı renk kombinasyonları kullansa da genel olarak siyah ağırlıklı tasarımlara yer verir. Geleneksel klasik saat modelleri ile zamanın beklentilerini birleştirmeyi başaran Hublot, hem görsel hem de mekanik açıdan kendini diğer ünlü saat modellerinden ayrıştırarak fark yaratır.

İlklere imza atmayı daima ön planda tutan Hublot, 2006 yılında Dünya Kupasında yer alan İsviçre Milli Takımı’nı destekleyerek, futbolda sponsorluk yapan ilk lüks saat markası oldu. Bunun yanı sıra Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş ile de işbirliği yapan marka, Galatasaray’ın resmi zaman tutuculuğunu yaparken, Fenerbahçe’ye Prestij Koleksiyonu adı altında ürettiği saatleriyle taraftarların büyük ilgisini çekti.

Hublot’un saatlerinin bu kadar özel olmasının bir diğer nedeni kullanılan malzemelerin 88 farklı ülkeden toplanmasıdır. Özellikle Hublot erkek saatlerinde farklı tasarımları, markanın adını sık sık ön plana çıkarır.