IWC Erkek Saat Modelleri

IWC Kadın Saat Modelleri

IWC Saatlerini Mağazamızda İnceleyin

Dünyanın önde gelen lüks saat ve aksesuar markalarını tek bir çatı altında toplayan mağazamızda, birbirinden değerli zanaatkarların elinden çıkan tasarımları incelerken, VIP hizmetin tadını çıkarıp, kendinizi zamanın akışına bırakın.

IWC-Big-Pilot’s-Heritage-Watch-48-6

IWC: Kalite ve Dayanıklılık

İsviçre işçiliğini, ABD’nin modern mühendislik teknolojisiyle birleştiren IWC dünyanın en prestijli ve özel saat markalarından biridir. IWC saat modellerini dilerseniz web sitemizden dilerseniz de mağazalarımızdan inceleyebilirsiniz.

Tüm teknik servis ve aksesuar ihtiyaçlarınız için de bizi arayabilirsiniz: 0532 202 93 50

IWC Saatleri Hakkında

IWC Schaffhausen olarak faaliyet gösteren IWC International Watch Co. AG, İsviçre’nin Schaffhausen şehrinde bulunan lüks bir İsviçre saat üreticisidir. Amerikalı saat ustası Florentine Ariosto Jones tarafından 1868 yılında kurulan International Watch Company (IWC), 2000 yılından bu yana Swiss Richemont Group’un bir yan kuruluşudur.

Saat mekanizmaları ve diğer saat parçalarını üretmek için İsviçre işçiliğini, ABD’nin modern mühendislik teknolojisiyle birleştiren IWC, daha çok yüksek kaliteli pilot / havacılık saatleri üretmesi ve saat yapımında titanyum kullanmasıyla bilinmektedir. Ayrıca İsviçre’nin doğusunda bulunan tek büyük İsviçre saat üreticisi olmasıyla da dikkatleri üzerine çeker. Çünkü tanınmış İsviçreli saat üreticilerinin çoğu Batı İsviçre’de bulunmaktadır.

IWC, 2000’lerin başından beri çevre koruma ve sürdürülebilir kalkınma taahhüdünde bulunan saatçilik endüstrisinin öncüsü olarak kabul edilmektedir.