Louis Erard Erkek Saat Modelleri

Louis Erard 01811pr11 – bma84

Louis Erard 01811pr11 – bma84 Louis Erard Koleksiyonu

Louis Erard 15920PR16

Louis Erard 15920PR16 Louis Erard PR Koleksiyonu

Louis Erard Saatlerini Mağazamızda İnceleyin

Dünyanın önde gelen lüks saat ve aksesuar markalarını tek bir çatı altında toplayan mağazamızda, birbirinden değerli zanaatkarların elinden çıkan tasarımları incelerken, VIP hizmetin tadını çıkarıp, kendinizi zamanın akışına bırakın.

louis-erard

Kaliteli Şıklık : Louis Erard

Yüksek kaliteli, şık ve yaratıcı tasarımlarıyla kurucusu Louis Erard’ın ruhunu taşıyan marka, kendine saatçilik dünyasında sağlam bir yer edinerek, regülatör düzenine sahip saatler üretmeye devam ediyor. Louis Erard modellerini dilerseniz web sitemizden dilerseniz de mağazalarımızdan inceleyebilirsiniz.

Tüm teknik servis ve aksesuar ihtiyaçlarınız için de bizi arayabilirsiniz: 0532 202 93 50

Louis Erard Saatleri Hakkında

Louis Erard markası, 1929’da La Chaux de Fonds’ta bir saatçilik okulu olarak Louis Erard tarafından kurulmuştur. Marka ilk saat üretimini ve satışını ise 1931 yılında yaptı. 1991 yılında itibaren 2 kez el değiştiren marka 10 yıllık sessizliğini ise 2003 yılında yeni sahipleriyle bozdu.

Yüksek kaliteli, şık ve yaratıcı tasarımlarıyla kurucusu Louise Erard’ın ruhunu taşıyan marka, kendine saatçilik dünyasında sağlam bir yer edinerek, regülatör düzenine sahip saatler üretmeye devam ediyor. Bu sistem düzeninde saat, dakika ve saniye ibresinin tümü farklı noktalar etrafında dönmektedir. Sistem ana saatlerin en doğru zamanı okuyabilmeleri için için 18. yüzyılın ortalarında tasarlanmıştır.

Zamanı harekete geçiren ve bir makineden çok daha fazlası olan Louis Erard saatlerinin felsefesi, büyük pazarlama kampanyaları ve büyük üretim kapasitelerinden ibaret olmayan, tutku, bağlılık ve şeffaflıkla yoluna devam eden benzersiz kalitede tasarımlar yapmaktır.